Dnes: Slavnost sv. Klementa I., 33. týden v mezidobí

22.11.2017

- 21. června 2009 -
----------------------------------12. týden v mezidobí----------------------------------
Neděle21. června12. neděle v mezidobí
9:30 hod. kostel sv. Gotharda Potěhy bohoslužba slova se sv. přijímáním (P. Minář)
Sobota27. června
18:00 hod. kostel sv. Václava Horky eucharistická oběť
----------------------------------13. týden v mezidobí----------------------------------
Neděle28. června13. neděle v mezidobí
9:30 hod. kostel sv. Gotharda Potěhy za Miroslava Zelinku + křest Sabina Kroutilová a Matěj Vrána

>>Úmysly apoštolátu modlitby: na měsíc červen 2009
Aby mezinárodní pozornost vůči chudším zemím dala vzniknout konkrétní pomoci, zvláště ve snížení zdrcujícího břemena zahraničních dluhů.
Aby církve, které působí v oblastech poznamenaných násilím, byly podporovány láskou a konkrétní blízkostí všech katolíků na světě.
Aby na přímluvu apoštola národů evangelium prostupovalo do všech oblastí a okamžiků každodenního života.